News Portal

 • नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी रोल्पाको बैठक सम्पन्न

  जनगर्जन संवाददाता
  २१८ पटक

  बुधबार कार्तिक ,१६ २०७९                                       विष्णु  विश्वकर्मा, बागलुङ                                            नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी जिल्ला कमिटी राेल्पाकाे दाेस्राे पुर्ण बैठक जिल्ला सदरमुकाम लिबाङमा बुधबार सम्पन्न भएकाे छ ।
  बैठकले पार्टीको ९अाैं महाधिबेशनले लिएका निर्णय र लगतै सम्पन्न केन्द्रीय समितिकाे बैठकले लिएका निर्णयहरू अक्षरस कार्यन्वयन गर्ने निर्णय गरेकाे छ ।
  नेकपा राेल्पाका सेक्रेटरी असिना सीकाे अध्यक्षतामा सम्पन्न भएकाे बैठकमा नेकपाका पाेलिटब्युराे सदस्य सुवास सीकाे प्रमुख आतिथ्यता रहेकाे थियाे भने बैकल्पिक केन्द्रिय हरु प्रयास सी र दिनेश सी केन्द्रीय प्रतिनिधि सदस्यहरू कुमार सी,बिश्व सी,बिश्लेशन सी र टिकाराम सी , पार्टी जिल्ला सदस्य र सल्लाहकारहरूकाे उपस्थितिमा रहेकाे थियो ।
  बैठकमा नेकपाकाे असाेज २५ गते देखि ३१ गते सम्म कपिलवस्तुमा सम्पन्न पार्टीको ९अाैं महाधिवेशन ले आसन्न संघ र प्रदेशकाे निर्वाचन सशक्त खारेज गर्ने निर्णय गरेकाे थियाे।

  प्रतिकृया दिनुहोस्