News Portal

 • वैशाख ३ गते छैठौँ भक्तपुर औधीगिक व्यापार मेलामा प्रिति आले टीका प्रसाईको धमाकेदार प्रस्तुति हुदैं

  जनगर्जन संवाददाता
  २२२ पटक

  काठमाण्डौँ,

  छैठौं भक्तपुर औधोगिक सांस्कृतिक, पर्यटन तथा व्यापार मेला २०७८/७९ को दसौं दिन अर्थात बैसाख ३ प्रिति आले टीका प्रसाईं लगायत  स्थानिय कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुति रहने भएको छ ।

  त्यस्तै हिजो बैसाख २ गते शुक्रबार  चर्चित गायक बविता बानियाँ निशान भट्टराई नेपालको पहिलो द जेन्टलमेन्ट बैड  लगायतका कलाकारहरुले भक्तपुरको पुरै माहोल उल्लासमय बनाएका थिए भने भोजपुरी स्टार निरहुवा र अमरपालीको विशेष उपस्थितिले पुरै भक्तपुर मेलाको माहोल तताएको थियो ।

  आज १०अौं दिन पुग्दैं छ । मेलामा राष्ट्रिय कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुतिसंगै भईरहेको खुल्ला नृत्य प्रतियोगिता डान्स आईडलमा आज सेमिफाईनल हुँदै छ ।  फाइनल चरणसम्ममा टप ५ घोषणा गर्ने पनि निर्णय प्रमुख निर्णायकको रुपमा रहेका गायक, सञ्चारकर्मी, कोरियोग्राफर तथा निर्देशक सुमन कुमार श्रेष्ठ तथा सञ्चारकर्मी तथा कोरियोग्राफर ईन्द्र बिशंखेले जानकारी गराए । जसको अन्तिम निर्णय भने महोत्सवको अन्तिम दिन हुने जानकारी आयोजकले गराए ।

  य“नयाँ बर्ष नया सोच, युवाहरुको लागि छ प्रगतिको श्रोत” भन्ने मूल नाराका साथ नेपाली नयाँ बर्षको पूर्व सन्ध्यामा भक्तपुरमा छैंठौ भक्तपुर औधोगिक सांस्कृतिक, पर्यटन तथा व्यापार मेला २०७८/७९ चैत २४ गते देखि बैशाख ४ गते भोलि सम्म भक्तपुरको सल्लाघारी स्थित तिनकुने चौरमा भईरहेको जानकारी महोत्सबका संयोजक दिपक थापाले गराए ।
  प्रतिकृया दिनुहोस्